0 537 742 44 53

Billy Boy Ekstra Kayganlaştırıcılı 3´lü Paket Prezervatif

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-561
13.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Billy Boy Ekstra Kayganlaştırıcılı 3´lü Paket Prezervatif Özellikleri

Extra Lubricated (Ekstra kayganlaştırıcılı) – Daha kaygan daha iyidir diyenlere… Daha tatmin edici, daha doğal duygular… Adı herşeyi anlatıyor ; BILLY BOY Ekstra Kayganlaştırıcılı, daha doğal hisler ve daha tatmin edici ilişkiler arayanlar için hazırlanmıştır. BILLY BOY Prezervatifler sadece doğal latexten imal edilir ve ilişkide doğallığın bozulmaması için de kayganlaştırıcı ile kaplanmıştır. BILLY BOY Prezervatifler, %100 güvenlik için Almanya’daki üst düzey üretim tesislerinde elektronik ortamda testlerden geçirilmektedir. Paket içerikleri (3’lü paket) : 3 ekstra kayganlaştırıcılı prezervatif -Kayganlaştırıcılı, rezervuar uçlu prezervatif -Sperm öldürücü madde içermez -Yaklaşık genişliği : 52mm. -Yüzey kalınlığı : 0.07mm. -Uzunluk : 175mm.Billy Boy Ekstra Kayganlaştırıcılı 3´lü Paket Prezervatif

Daha fazla kayganlık!

Prezervatifler, hem doğum kontrolü için hemde çeşitli cinsel hastalıklardan korunmanız için oldukça gerekli ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek ithal ettiğimiz en kaliteli ve çeşitli farklılıklarda prezervatifler Aseks.com güvencesiyle sizlere sunuluyor.

İşte Billy Boy Ekstra Kayganlaştırıcılı 3´lü Paket Prezervatif de hoşunuza gidecek yapıdadır. Kutu içerisinde 3 adet prezervatif bulunmaktadır. Prezervatifler partnerinize 2 kat fazla yoğun baskı uygular ve aldığı zevki arttırır aynı şekilde sizin de aldığınız zevki arttırır, tırtıklı kayganlaştırıcı özelliği vardır. Ayrıca ürün, geciktirici etkiye sahiptir.

Aseks hem sizleri hem de partnerinizi düşünüyor ve en uygun fiyat avantajlarıyla en kaliteli prezervatifleri ayağınıza getiriyor. Şimdi sizlerde derhal sipariş vererek bu kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab

Billy Boy Prezervatif, Kayganlaştırıcılı Prezervatif, Hassas Prezervatif,