18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0 535 308 06 11

Red Pill

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-514
32.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Red Pill Özellikleri

Red Pill 4 lü Adet Kapsül Bitkisel Cinsel Güç Artırıcı ve Geciktirici Hap
İktidarsızlık olarak bilinen ereksiyon olamama sorunu birçok erkeğin korkulu rüyasıdır. Erkekler bu konuda geçmişte tadı kötü bitkisel macunlar kullanılırken gelişen teknoloji sayesinde artık şifalı bitkilerden tuhaf tatlı macunlar yerine minik kapsüller ile sorunsuz şekilde faydalanılabilmektedir.

Red pill nedir
Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan red pill ereksiyon hapı bitkisel sertleştirici oldukça etkili bir ereksiyon hapıdır red pill aynı zamanda erkeklerde erken boşalma sorununun da üstesinden gelen en etkili geciktirici haplardan biridir. İlişkiden 3 saat önce 1 kapsül olarak kullanıldığında ortalama 48 saat boyunca etkilerini hissedersiniz. Red pill 4 kullanımlık ekonomik bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. İçinde butea superba extract, horny goat sagittatum, saw palmeto bitkilerinin toplamda 500mg.lık kombinasyonundan oluşmaktadır. Red pill geciktirici hap etkileri ortalama 20-30 dakika ilişkinizi uzatmak olarak yansımaktadır.

Tarım ve köy işleri bakanlığının 20/12/2010 tarih ve 1034009492 sayılı izni ile ithal edilen red pill cinsel ilişkiden 3 saat önce 1 kapsül olarak kullanılır etkisi 2 gün civarında devam eder. Günde 1 kapsülden fazla kullanılması önerilmez. 

Red Pill

 

Yüksek Performans

Sizde gerçek bir güç istemez misiniz? Yeni nesil bitkisel bir macuna neden hayır diyesiniz? Ereksiyon sorunları yaşamak okadar olağan ki kendinizi kötü hissetmeniz için hiç bir sebep yok. Herşeyin bir çaresi olduğu gibi artık gecelerinize ve kendinize güç katmanında bir çaresi var.

Red Pill Aseks.com tarafından sizler için özel olarak getirtilmiş olup, ereksiyon ve erken boşalma sorunları için birebir çok etkili bir üründür. Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan bu ürün size kendinizi daha iyi ifade etme fırsatı verecek ve bütün utançlardan uzak tutacaktır. Yeniden gerçek gücü hissedip erkeklliğinizlu gurur duyacaksınız.

Nasıl Kullanılır: Performansınızı sergilemen 3 saat önce sadece 1 kapsül alarak 2 gün boyunca etkisini hissedebilirsiniz.

 

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab