18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0553 081 34 33

PORCODILE GLIDE ÇILEK AROMALI

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0151
81,00 TL
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

PORCODILE GLIDE ÇILEK AROMALI Özellikleri

 Porcodile Glide Jel Çilek Aromalı
Porcodile Glide Jel Çilek Aromalı
Ürünü Satın Al
Porcodile Glide Jel Çilek Aromalı formülü sayesinde sizlere farklı bir deneyin yaşama şansı sunan, basit bir kayganlaştırıcı etkinin ötesinde; daha haz duyabileceğiniz birlikteliklere sahip olmanızı sağlayan özel bir üründür. Su bazlıdır ve içeriğinde herhangi bir zararlı kimyasal, yağ barındırmaz. Bu nedenle sağlıklı ve tamamen doğal bir kayganlaştırıcı etki sunarak herhangi bir sorun yaşamadan rahat bir cinsel birleşme olanağı tanır.
Porcodile Glide Jel Çilek Aroması Sizi Etkilesin!

Porcodile Glide Jel Çilek Aromalı kayganlaştırıcı içeriğinde yer alan çilek aroması sayesinde sizlere oldukça farklı bir deneyim şansı sunar. Kötü kokular, renkler ya da tatlar yoktur. Tamamen çileğin sunduğu özel bir deneyim, rahat ve özgür bir cinsel birleşme şansı vardır. Bu durum karşılıklı olarak alacağınız hazzı arttırır ve aranızda ki bağı cinsel birleşme esnasında en üst düzeye çıkarır.
Üstelik vücudun birçok bölgesinde kullanımının uygun olması tüm deneyimleriniz de Porcodile Glide Jel Çilek Aromalı kayganlaştırıcı ürünü kullanmanıza olanak tanır. Özel yapısının prezervatif ile uyumlu olması, güvenli birlikteliklerde de üründen faydalanma şansı sunar.
İhtiyaç anında kullanımı ise çok basittir. Tek yapmanız gereken yeterli miktarda jeli, kayganlaştırmak istediğiniz bölgede kullanmaktır. Cinsel bölgede ya da diğer vücut alanlarında herhangi bir yan etki yapmaz, alerjiye neden olmaz. Güvenli bir şekilde kullanarak, sağlıklı ve doğal bir kayganlaştırıcı etkisi yaratarak uzun süreli özgür bir cinsel birleşme yaşayabilirsiniz.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab