18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0553 081 34 33

Cabs Spray For Men

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0121
53,00 TL
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Cabs Spray For Men Özellikleri

CABS geciktirici sprey ile geceleriniz artık daha uzun!!! CABS sprey erken boşalmayı durdurmak için erkekler için özel olarak formule edilmiş bir geciktiricidir. CABS geciktirici sprey; erken boşalmayı önlediği gibi aynı zamanda penisin uzun süre dik ve ereksiyon halinde kalmasını sağlar. CABS Spray penisteki aşırı duyarlılığı azaltarak erken boşalma sorununu çözer. CABS geciktirici spreyin şu ana kadar yan etkisi olduğuna dair bir bilgi rapor edilmemiştir. Bu sebeple CABS geciktirici spreyi güvenle kullanabilirsiniz. Muhteviyatı: 45 CC olup yaklaşık 300 kullanımlıktır. Uyarı ve Önlemler: 1. Sadece harici kullanım içindir. 2. Her bir uygulamada 10 spreyi kesinlikle geçmeyiniz. 3. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatın ve öyle muhafaza ediniz. 4. 5-25 derece santigrat arasında muhafaza ediniz. 5. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. 6. Güneş ışığından ve ısıdan koruyunuz. Cabs spreyin Yan Etkileri Var mi? Cabs spreyin günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadir ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: Cabs uzun süreli ereksiyonlar saglarken vücudun ani su ve mineral kayiplarina karsin vitaminle desteklenmesi vücut açisindan daha sagliklidir.Ayrica cabs içerigindeki E vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadir.Böylece hem sizde hem de partnerinizde olusacak olan tahris en az seviyeye inmektedir

Kullanım Talimatı :
Cinsel aktiviteden en az 5 dakika önce penis başına 5-10 kere uygulayın. Denemeleriniz bireysel gereksinimlerinize uygun zaman aralığını ve sprey sayısını belirleyecektir.
Alternatif Kullanım Talimatı : Spreyi avuç içine uygulayın ve penise masaj yapın.
Caps sprey 450\nin üzerinde ölçülmüş sprey ihtiva eder.

İkazlar :
Sadece harici kullanım içindir.
Her bir uygulamada 10 spreyi geçmeyin.
Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatın ve öyle muhafaza edin.
5-25 derece santigrat arasında muhafaza edin.
Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.
Güneş ışığından ve ısıdan koruyun.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab