0553 081 34 33

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılından buyana, gizliliği temel prensip edinmiş ciddi, dürüst, kaliteli hizmet ilkesiyle ödün vermeden çalışan ve fantazi ürünleri satışı yapan kurumsal bir firmadır.

Siz müşterilerimize gerek ürün kalitesi ile gerekse satış sonrası hizmetleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Aseks kendi alanında lider firmaların başında ve Türkiyede ilk kurulan (acılan) bir firmadır.Ürünlerimizin %90 nı Amerika.Hollanda,İtalya,Almanya ve Fransa'dan partneri olan 28 firmadan direk ithal edilmekte %10'luk kısmıda ülkemizdeki partneri firmalardan şirketlerden karşılanmaktadır. Aseks ekibi her yıl Avrupa da düzenlenen fuarları takip etmekte yeni çıkan her ürünü aynı anda ülkemizde satışa sunmaktadır.Kuruluşumuzdan buyana Türkiye genelinde onbinlerce müşterisi olan işini profesyonelce yapan yöneten müşteri menmuniyetini temel prensip edinen köklü , gecmişi uzun ve iyi olan kaliteyi ön planda tutan kurumsal bir firmadır.ASEKS HOP yepyeni çeşitlerle, müşteriye yönelik kampanyalarıyla en kaliteli hizmeti en ucuza vermektedir. Sitemizde ve satış mağazamızdan alacağınız tüm ürünler ASEKS SHOP garantisi altındadır .tüm ürünlerimizi ister sitemizden online satın alabilir ister adresimize gelerek showroom'mumuzdan görerek alabilirsiniz .

Sevgili müşterilerimiz bu sayfadaki açıklamalar ve web sitemizdeki açıklama , resimler bazı kendini bilmez kişiler ve (hırsızlar) tarafından kopyalanarak alınmakta (çalınmakta) ve kendi web sitelerine konmaktadır bu kişileri şiddetle kınıyoruz.ve son zamanlarda meydana gelen bazı dolandırıcılık hususunda siz sayın müşterilerimizi UYARMAK istiyoruz.

Özellikle internet ortamında alışveriş yaparken...!

Eğer görerek alma imkanınız varsa mutlaka yerinde görerek almanızı öneriyoruz.

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmalardan alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız firmanın adres telefon gibi önemli bilgileri isteyerek not ediniz.

Eğer hiç çalışmadığınız bir firma ise ürün bedelini havale ederken telefon numaralarını arayarak teyit ediniz.

Banka havalesi yaparsanız dekontu ve dekonttaki adres bilgilerini saklamayı unutmayınız.

Gerekirse firmadan vergi levhasını ve çalışma RUHSATININ faksını isteyiniz gerçekten öyle bir firma var mı..?

Ve size yapılacak bir yanlışlık ve hatada hiç vakit kaybetmeden sakladınız banka dekontuyla birlikte hukiki yollara başvurunuz
 

İletişim Bilgilerimiz

Cep : 0535 307 73 39