0553 081 34 33

PORCODILE GLIDE MUZ AROMALI

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0153
$81.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

PORCODILE GLIDE MUZ AROMALI Özellikleri

 Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Muz Aromalı
Üstün kaliteli ürün porcodile glide kayganlaştırıcı jel muz aromalı bir içeriğe sahiptir. Su bazlıdır ve uzun süreli bir kayganlaştırıcı etki sunma konusunda oldukça iyidir. İçeriğinde herhangi bir yağ barındırmaz ve sizlere doğal bir kayganlaştırıcı etkisi sunar. Bu sayede uzun süreli bir cinsel birleşme esnasında kayganlaştırıcı etkisini kısa süre içerisinde kaybetmez, sizi ilişkinizi yarıda kesmek zorunda bıraktırmaz. Çok ciddi vajinal kuruluk sorunlarında dahi uzun süreli olarak problem yaşamadan bir cinsel birleşme yaşanmasını sağlar.

Tabii sıradan bir içeriğe sahip olmaması, porcodile glide jel muz aromalı ürünü daha farklı ve özel kılmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli klinik testleri başarılı bir şekilde geçmiş olması da bireylerin güvenli bir şekilde bu sağlıklı kayganlaştırıcı ürünü kullanmasına olanak tanır.

Böylelikle vajinal ve anal kuruluk sorunu olan her kadın; acı çekmeden ya da cinsel birleşme esnasında zorluklar yaşamadan porcodile muz aromalı kayganlaştırıcı sayesinde istedikleri cinsel birleşme sürecine tamamen özel ve rahat bir şekilde sahip olurlar. Ürün, sadece penis ile kullanmanın yanı sıra; prezervatif üzerinden de kullanımı mümkün olduğu için her aşamada sizlere kayganlaştırıcı olarak destek olur, etki sunar.

Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Porcodile glide kayganlaştırıcı jel muz aroması ile sizlere kolay bir kullanım olanağı tanır. Tek yapmanız gereken sizin için yeterli olduğunu düşündüğünüz miktarda jeli kayganlaştırmak istediğiniz bölgeye uygulamaktır. Üstelik vücudun göz ile teması olmayan her noktasında kayganlaştırıcı jeli kullanabilirsiniz.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab