18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0553 081 34 33

Play Lube Naneli Kayganlaştırıcı Jel

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0144
41,00 TL
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Play Lube Naneli Kayganlaştırıcı Jel Özellikleri

KPlay Lube Jel Naneli
Play Lube Jel Naneli
Ürünü Satın Al
Play Lube Jel Naneli aroması ile sizlere bir kayganlaştırıcı üründen çok daha fazlasını sunar. Bir yandan vajinal kuruluk sorununa karşı önlem almış ve daha rahat, daha iyi bir cinsel birleşme yaşamış olursunuz; diğer yandan nane aroması ile çok daha fazla zevk alır ve çok daha özel bir cinsel deneyim yaşama şansına sahip olursunuz. Tüm etkilerini ise su bazlı içeriği ve yağ içermeyen formülü ile tamamen doğal bir etki ile sizlere sunar.
Play Lube Kayganlaştırıcı Jel Sağlıklıdır Ve Hazzı Arttırır!

Play Lube Jel Naneli aroması ile bir çok farklı klinik testten başarılı bir şekilde geçmiştir. Yani, gerekli aşamaları tamamlamış, sağlıklı bir kayganlaştırıcı üründür. Nane aroması sayesinde ise sizlere birleşme esnasında farklı bir haz, zevk artışı ve deneyim yaşatır.
Kullanımı ise çok kolaydır ve vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Sadece göz çevresi gibi hassas bölgelerde kullanmamanız yeterlidir. Bunun dışında cinsel birleşme esnasında hangi bölgede kayganlaştırıcı etki istiyor iseniz güven içerisinde tercih edebilirsiniz.
Kullanımı aşamasında ise sizin için yeterli olduğunu düşündüğünüz miktarı almanız ve kayganlaştırmak istediğiniz bölgeye uygulamanız yeterli olacaktır. Ürün tamamen sağlıklı ve zararsız olduğu için kullanım aşamasında ve kullanım miktarında herhangi bir kısıtlama ya da sınırlama söz konusu değildir. Özgürce kullanabilir, daha rahat ve zevkli bir cinsel birleşmeye Play Lube Jel Naneli aroması ile sorunsuz bir şekilde sahip olabilirsiniz.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab