0553 081 34 33

Fantazy Driver

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-019M
$87.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Fantazy Driver Özellikleri

Love Clone RX teknolojisi ile üretilmiş penis uzatıcı kılıf. Tırtıklı ve dolgulu uç yapısı ile cinsel aktivitelerde partneriniz tarafından daha fazla hissedilmesine yardımcı olur. Son derece yumuşak ve % 100 medikal silikondan üretilmiştir. Herhangi bir alerjiye ve yan etkiye neden olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Large-Medium-Small olarak 3 ayrı boy seçeneği olan bu ürün Orta Boy´dur ve 17.8 cm uzunluğundadır. 

Fantazy Driver

 

Artık penisiniz daha da uzun olacak

Fantezi dolu bir geceye mi ihtiyacınız var? Belkide aklınızı boşaltacak tek şey budur neden olmasın? Partnerinize ve kendinize ayıracağınız özel bir gece hem sizi hemde onu yenileyebilir.

Fantazy Driver sayesinde mümkün olacak olan bu duygular, Aseks.com tarafından sizler için ithal edilmiştir. Şİmdi tırtıklı yapısı ve dolgulu ucuyla yepyeni bir deneyime adım atmak üzere olabilirsiniz. Partnerinizin aldığı hazzı gördükçe sizde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ayrıca Fantazy Driver %100 medikal silikondan üretilmiş olup tamamen sizin sağlığınız düşünülerek dizayn edilmiştir. 3 ayrı boyutta olan bu ürün Orta boydadır.

Bu haz dolu deneyime daha fazla gecikmeyin.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab