18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0553 081 34 33

Play Lube Çikolatalı Kayganlaştırıcı

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0143
41,00 TL
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Play Lube Çikolatalı Kayganlaştırıcı Özellikleri

ayganlaştırıcı Jel Play Lube Çikolatalı 50 Ml

Bayanların vajinal kuruluk sorunlarında kullanmış olduğu play lube kayganlaştırıcı jel çikolatalı aromaları ile cinsel birleşmelerinde acısız ve sıkıntısız bir birleşim imkanları sağlamaktadır. Çikolatalı kayganlaştırıcı jel olarak sunulan ürün çikolata aromaları ile oldukça etkili olmakla beraber aynı zamanda da koku ve hoş dokusu ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Avrupa’dan ithal olarak ülkemizde sunulan play lube kayganlaştırıcı jel ürünleri hanımların vajinal kuruluk problemlerine kesin çözüm ilkeleri ile hareket etmekle beraber sağlıklı ve doğal bir biçimde destek vermektedir. Yan etkisiz ve zararsız olan çikolatalı kayganlaştırıcı jel ürünleri hanımların kullandıktan sonra vaz geçemedikleri bir üründür diyebiliriz.

Vajinal kuruluğun giderilmesinde oldukça etkili bir ürün olan play lube çikolatalı jel ürünleri kullanımı konusunda da oldukça basit ve kolaydır. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünlerinin kullanım konusunda her hangi bir kullanım birimi iletilmemiştir. Kişi cinsel birleşme esnasında dilediğince kayganlaştırıcı jeli istekleri doğrultusunda kullanabilmektedir.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab