18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0553 081 34 33

Play Lube Naturel Kayganlaştırıcı Jel

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0142
35,00 TL
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Play Lube Naturel Kayganlaştırıcı Jel Özellikleri

Play Lube Naturel Jel
Play Lube Naturel Jel
Ürünü Satın Al
Play Lube Naturel Jel kayganlaştırıcı ürün kullanım noktasında herhangi bir aroma ya da farklı unsura sahip olmayan ürünleri tercih eden kullanıcılar için birebirdir. Tamamen doğal bir içeriğe sahiptir ve sizde yaratacağı kayganlaştırıcı etkide bu şekilde doğaldır. Su bazlı formülü ve herhangi bir şekilde yağ içermeyen yapısı sayesinde kayganlaştırıcı etkiniz uzun süreli, doğaldır.
Play Lube Natural Kaydırıcı Jel Renksiz, Kokusuz Ve Tatsız!

Play Lube Naturel Jel herhangi bir şekilde renk, koku ya da tat içermez. Bu nedenle cinsel birleşme esnasında herhangi bir istenmeyen durum söz konusu olmaz. Bir çok çift için birleşme esnasında yaşanılan istenmeyen koku ya da renk gibi durumlar o an tüm hassasiyeti zedeleyebilmektedir. Oysa ki Play Lube Naturel Jel ile böyle bir durum söz konusu olmaz.
Tamamen rahat, özgür ve doğal bir şekilde sorunsuz bir cinsel birleşme yaşarsınız. Bu sayede vajinal kuruluk gibi sorunları dert etmez, dilediğiniz deneyimi tamamen özgür bir şekilde yaşar, herhangi bir acı ya da farklı bir cinsel birleşmeyi bölecek sorun ile karşılaşmazsınız.
Dilediğiniz miktarda alıp kayganlaştırmak istediğiniz alana uygulayarak faydalanabileceğiniz Play Lube Naturel Jel prezervatifler ile uyumlu bir yapıdadır. Bu nedenle de hem doğal bir kayganlaştırıcı etki yaratmanız hem de güvenli bir cinsel birleşme esnasında da prezervatif ile bu özel jeli tercih etmeniz mümkün hale gelmektedir. Kullanım sonrasında ise temizlenmesi oldukça kolaydır.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab