18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0553 081 34 33

Porcodile Spray 45cc

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0123
73,00 TL
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Porcodile Spray 45cc Özellikleri

 Porcodile Sprey ( Porcodile Spray ) Nasıl Kullanılır;

En doğru kullanım şekli, geciktirici spreyinizi cinsel iliskiye girmeden ereksiyon halindeyken, iyice çalkalayıp, 1 defa peniste duyarliligin fazla oldugu bölgelere püskürtülmesi ve geciktirici sıvının penise masaj yaparak iyice yedirilmesidir. 5-6 dakika sonra spreyi uyguladığınız bölgeyi su ile yıkayınız ve cinsel iliskiye giriniz.

Porcodil Sprey ( PORCODİLE SPRAY )'in Yan Etkileri;

Porcodile Sprey'in günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak biz yine de uyarmak istediğimiz konular: Porcodil Sprey uzun süreli ereksiyonlar sağlar. Ayrıca Porcodil içeriğindeki e-vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadır.

Porcodile Sprey ( Porcodile Spray ) Uygulama ve Dozaj:

Porcodile sprey porcodile geciktirici sprey 45cc spray cinsel ilişkiden 5 dakika önce uygulanması önerilir. Porcodil spreyi ilgili bölgelere istenen uyuşma derecesine göre 1 ila 3 defa sıkarak uygulayın. Spreyi sıktıktan sadace birkaç dakika sonra etkisini hissedeceksiniz.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab