0553 081 34 33

PORCODILE GLIDE VIŞNE AROMALI

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0154
$81.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

PORCODILE GLIDE VIŞNE AROMALI Özellikleri

 Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Vişne Aromalı
Kayganlaştırıcı kullanımında sıradan ve sade ürünleri kullanmaktan sıkıldınız mı? O halde porcodile glide kayganlaştırıcı jel vişne aromalı seçeneğini denemenizi öneririz. Su bazlı özel bir kayganlaştırıcıdır ve içeriğinde yağ bulundurmaz. Bu nedenle kullanım esnasında ve sonrasında herhangi bir sorun yaratmaz, temizlenmesi ise oldukça kolaydır. Tabii en önemli özelliği ise vişne aromalı olmasıdır ki bu özelliği sayesinde alacağınız zevkin artmasına farklı bir hoşnutluk ile yardımcı olur.

Vajinal bölgede kuruluk problemi yaşayan çiftlerde ya da daha rahat hareket ederek, daha özgür bir cinsel birleşme yaşamak isteyen çiftlerde porcodile glide jel vişne aroması ile farklı bir deneyim yaşatacaktır. Kayganlaştırıcı etkisinin uzun süreli olması ise sizlere kısa süre içerisinde kuruluk ile karşılaşma gibi durumları önleyerek yardımcı olur.

Bu sayede uzunca bir süre cinsel birleşmeyi bölmeden hareket etmeniz mümkün hale gelir. Klinik testleri başarılı bir şekilde tamamlamış olan porcodile vişne aromalı jel sayesinde tüm etkileri sağlıklı bir şekilde yaşarsınız. Bu konuda herhangi bir sağlık sorunu ya da kullanıma bağlı olarak meydana gelen istenmeyen bir durum söz konusu olmaz.

Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Vişne Nasıl Kullanılır?

Kullanım konusunda herhangi bir miktar yoktur. Vücudun gözle temas etmeyecek şekilde dilediğiniz bölgesinde porcodile vişne aromalı jeli kullanabilirsiniz. Sizin için yeterli olan miktarda almanız ve kayganlaştırmak istediğiniz bölgeye uygulamanız yeterli olacaktır. Akabinde uzun süreli etkisi sayesinde istediğiniz cinsel birleşmeyi en üst düzeyde yaşayabilirsiniz.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab