18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   
0 535 308 06 11

Power 48

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp092
35.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Power 48 Özellikleri

Power 48 Performans Arttırıcı Kahve Nedir?

Power 48 performans kahve nedir sorusuna en doğru cevap: Power48 performance coffe, sizin için özenle seçilip harmanlanmış kök yaprak ve meyveler gibi bitkisel içeriklerden oluşmuş deyim yerindeyse büyülü bir kahvedir. Power 48 kahve hem bay hem de bayanlar içindir. Power 48 cinsel kahve ile cinsel arzularınız canlanacak, cinsel performansınız en üst seviyeye ulaşacak ve ereksiyonunuz çok daha güçlü olacaktır. Power 48 afrodizyak kahve diğer kahveler gibi Power 48 for man ya da power 48 for woman şeklinde ikiye ayrılmaz. Her power 48 performans artırıcı azdırıcı kahve paketi hem erkekler için hem de kadınlar içindir. Power 48 kahve Tarım ve köy işleri bakanlığı tarafından onaylanmış, Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiş bir kahvedir.

Power 48 Kahve Nasıl Kullanılır Power 48 performans kahve nasıl hazırlanır ve kullanılır?

Sıcak hazırlanışı; yeni kaynatılmış bir fincan sıcak suyun içine 1 poşet power 48 performans kahvenin tümünü dökünüz ve iyice karıştırınız. Soğuk hazırlanışı; blender kabının ya da havanın içine 6-7 küp buz, power 48 performans kahve poşetinin tamamını ve bir miktar soğuksu koyunuz blender da ya da havan da tüm buzlar kırılıp kahve ile karışana kadar dövün ardından bir fincan ya da bardağa alarak tüketebilirsiniz. Cinsel ilişkiden 1-2 saat önce kullandığınız takdir de ilişki esnasında kahvenin etkileri başlamış olacaktır ve ortalama 48 saat boyunca da devam edecektir.

Power 48 Cinsel Kahve İçeriğinde Ne Var?

Power 48 azdırıcı kahve içeriğinde kahve, panax ginseng, krema ve çikolata bulundurmaktadır. Her kutu tek kullanımlıktır. Poşetin içeriği 10 gramdır.

Power 48 Uyarıcı Kahve Etkileri Nelerdir?

Bayanlarda; power 48 cinsel istek arttırıcı, cinsel performans artırıcı ve bayan uyarıcı etkileri vardır.

Erkeklerde; power 48 sertleştirici kahve, geciktirici kahve, cinsel performans arttırıcı kahve, cinsel istek artırıcı kahve gibi özellikleri vardır.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab