0553 081 34 33

HOT Rhino Delay Spray 50ML.

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-1234B
$108.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

HOT Rhino Delay Spray 50ML. Özellikleri

RHINO basarili bir sekilde erken bosalmayi engelleyebilen bir spreydir. RHINO ile uzun ve devamli cinsel iliskiye girebilirsiniz. Modern dermatolojik reçeteler ile binlerce yillik Çin hekimliginin tecrübesinin kombinasyonu ile RHINO´nun önlenemez etkisi yayilir ve efektif olarak erken bosalmayi önleyebilir. KULLANIM: RHINO Spreyi cinsel iliski öncesinde ince bir tabaka halinde penisin ucuna ve altina (penisin sünnetli yeri) sikiniz ve masaj yaparak deriye emdiriniz. Yaklasik 15 dakika sonra RHINO Sprey iyice emilmis olur ve etkisi tam olarak ortaya çikmaya baslar. RHINO sprey cinsel iliski öncesi penisin sıkılan yerlerinden kesin olarak temizlemek gerekir. RHINO spreyi etkisi iliski öncesi kisa araliklarla kullanarak arttirmak mümkündür. RHINO sprey konsantre edilmis formulüyle diger spreylerden daha uzun ömürlüdür. UYARI !! : RHINO spreyi çocuklarin ulasamayacagi bir yerde muhafaza edin! Gözlere ve açik yaralara sürmeyin. Soguk, kuru ve isiktan korunmus bir sekilde muhafaza edin! Hamilelik süresince kullanmayiniz.HOT Rhino Delay Spray 50ML.

Aradığın geciktiriciye merhaba de.

Güç dolu zamanlara geri dönmek her erkeğin arzusudur. Kadınını tatmin etmek ve bundan alacağı hazla daha çok tatminlik hissi yaşamak. Ne yazıkki yaptığınız bir çok jestin yanında olmazsa olmaz bir durum vardır. Oda erken boşalma, ereksiyon sürenizi arttırmanız kendinizi tutabilecek durumda olmanız hem sizi hemde kadınınızı büyük hazlarla karşılaştırmaya yetecektir.

HOT Rhino Delay Spray 50ML. adından da anlaşılacağı gibi geciktirici bir spray olup, Aseks.com tarafından sizler için ithaldir. Uzun ve devamı olabilecke cinsel deneyimlerinize sebep olacak olan bu spray, size bütün gecenin hakimi gibi hissettirmeye yetecek güçte ve performanstadır. HOT Rhino Delay Spray'in önlenemez etkisi ve konsantre formülü sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.

Nasıl Kullanılır: Cinsel ilişki öncesi sprayinizi penisinizin ucuna ve atına sıkınız. Masaj yaparak emildiğine emin olmak için 15 dakika bekleyiniz. İlişkiye girmeden önce penisinizi temizleyiniz. Artık herşey kontrolünüz altında olacak.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab