0 537 742 44 53

Romantic Charmer - Ten

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-738
121.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Romantic Charmer - Ten Özellikleri

ROMANTİC CHARMER 6 iNÇ 15.2 CM BOYUNDA KALIN GÖVDELİ TEN RENGİ DAMARLI TESTİSLİ VANTUZLU VİBRASYONLU YAPAY REALİSTİK PENİS C-738
15,2 cm uzunluğunda tam realistik titreşim kumandalı zenci penis.Testisli,düz zeminlere yapışabilen özel titreşim kumandalı realistik penis vibratori.Gerçek ten dokusunda, ten yumuşaklığında ve esnekliğinde, gerçek penisten farkı olmayan realistik vibratör.gerçek ten dokusunda, ten yumuşaklığında ve esnekliğinde, gerçek penisten farkı olmayan penis.

Ten rengi yapay penis 6 inc 15.2 cm boyundadır, kalın gövdelidir, penisin gövdesi şişkin damarlı yapıdadır. Testisleri olan bu gerçek penis görüntüsündeki vibratörün pil ile çalışan vibrasyonlu titreşim motoru vardır. Titreşim hızı kordon ile uzaktan kontrol edilebilir özelliktedir. Testisli olan yapay penisin altında ki vantuzu pürüzsüz düz zeminlere yapışabilme özeliğindedir.

Kullanımı:
altında yer alan titreşim ayar mekanizması ile vibratörün titreşim hızını ayarlayarak aradığınız zevki tadabilirsiniz. Özel Kabartma yüzeyli kılılfını dilerseniz vibratör ile birlikte dilerseniz haricen eşinizin penisine takarak da kullanabilirsiniz.Özel ultra hassas ve yumuşakolan klitoral uyarıcı kısmı ile klitorisinize masaj yapacak bu ürün ile orgazmın doruklarına çıkacaksınız.
Dilerseniz anal veya vajinal kaydırıcılar, zevk arttırıcı kremler ile de kullanabilirsiniz.

Not:
ürünü kesinlikle güneşte bırakmayınız. Ürün temizliğinde beyaz el sabunu ve ılık su kullanınız. deterjan ve sıcak su ürüne zarar verebilir.

 Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab