0553 081 34 33

PORCODILE GLIDE ŞEFTALI AROMALI

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0152
$81.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

PORCODILE GLIDE ŞEFTALI AROMALI Özellikleri

 Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Şeftali Aromalı
Vajinal bölgede kuruluk sorunu bulunan ve bu yüzden yeterince rahat bir cinsel birleşme yaşayamayan çiftler için üretilmiş olan porcodile glide kayganlaştırıcı jel şeftali aroması ile sizlere gerek kuruluğu giderme, gerekse de daha fazla zevk alabileceğiniz bir cinsel birleşme deneyimi yaşama noktasında destek olur. Su bazlı bir üründür ve tamamen renksizdir. Aynı zamanda içeriğinde yağ yer almaz ve temizlenmesi kolaydır. Tabii, yağ içermemesi sayesinde doğal bir kayganlaştırıcı etki sunması da oldukça önemlidir.

Porcodile glide jel şeftali aroması sayesinde sizlere farklı bir cinsel deneyim ve haz yaşatır. Sıradan kayganlaştırıcıların yanı sıra çok daha tatmin edici bir aroması vardır. Özellikle ilk kez kayganlaştırıcı kullanacaklar için oldukça tatmin edici bir deneyim olacaktır. Peki, sağlıklı mıdır? Ürün klinik testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir ve içeriğinde vücuda, cinsel bölgelere zarar veren herhangi bir kimyasal madde barındırmaz.

Bu nedenle de kullanımında herhangi bir sorun söz konusu değildir, sağlıklıdır. Birçok kişi için tedirginlik konusu olan "cinsel organlara zarar verir mi?" Sorusunu kafanıza takmadan dünyaca ünlü Porcodile markasına sahip porcodile glide kayganlaştırıcı jel şeftali aromalı seçeneğini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Porcodile Glide Jel Şeftali Kullanımı ve Kullanım Şekli
Porcodile şeftali aromalı kayganlaştırıcı jeli genital bölge başta olmak üzere, vücudunuzun kayganlaştırmak istediğiniz herhangi bir bölgesinde kullanabilirsiniz. Kullanmak için sadece sizin için yeterli olan miktarı uygulanacak bölgede kullanmanız yeterlidir.

Prezervatif üzerinden kullanımı ve fantazi oyuncukları ile kullanımı mümkündür. Bu nedenle, cinsel hayatınızın her aşamasında ihtiyacınız olan kayganlaştırıcı unsurunu fazlası ile karşılar.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab