0553 081 34 33

PORCODILE GLIDE TUTTI FRUTTI AROMALI

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0155
$81.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

PORCODILE GLIDE TUTTI FRUTTI AROMALI Özellikleri

 Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Tutti Furutti Aromalı
Üstün kaliteli Porcodile glide kayganlaştırıcı jel tutti furutti aroması ile sizlere kayganlaştırıcı kullanımını çok daha zevkli bir hale getiriyor. Özel olarak hazırlanmış ve yağ barındırmayan içeriği sizlere uzun süreli bir etki sunmakta, genital bölgenin yanı sıra tüm vücutta kullanma olanağı sunmaktadır. Evet, yanlış duymadınız; tüm vücutta kullanımı mümkündür. Bu bağlamda, porcodile glide jel tutti furutti aromalı ürünü prezervatif ile kullanabilir, yağsız olması nedeni ile oral seks esnasında kullanabilir; cinsel hayatınızın her aşamasında size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Vajinal kuruluk birçok kadında dönem dönem yaşanması muhtemel bir sorundur. Orta yaşlara gelinmesi, emzirme dönemi ya da ilaç kullanımı, aşırı stres hali gibi durumlar vajinal kuruluğa neden olur. Porcodile tutti furutti aromalı kayganlaştırıcı jel ise tüm bu durumlarda sizlere yardımcı olarak kuruluk sorununu ilişkide problem etmeden bir cinsel birleşme yaşama olanağı sunar. Porcodile glide kayganlaştırıcı jel tutti furutti aroması ve yağ içermeyen formülü ile sizlere doğal bir kayganlaştırıcı etkisi sunar. Bu sayede ilişki esnasında rahatsız edici bir durum söz konusu olmaz.

Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Tutti Furutti Aromalı Kullanım Bilgileri

Porcodile glide jel tutti furutti aromalı ürünü vücudunuzun kayganlaşmasını istediğiniz tüm bölgelerinde kullanabilirsiniz. Gözle temas etmemesi yeterli olacaktır. Ayrıca, kullanım esnasında sizin için yeterli olan miktarda kullanabilirsiniz. Bu konuda belli bir miktar sınırlaması yoktur ve dilediğiniz gibi kullanma özgürlüğü sayesinde cinsel birleşmede sınırları zorlayabilirsiniz.

Tamamen sağlıklı bir ürün olması, vücudunuzda ve cinsel bölgelerde herhangi bir soruna neden olmadan kullanmanızı sağlamaktadır. Tabii sağlıklı etkiler için ürünü orjinal olarak kullanmanız çok önemlidir. Bu aşamada ise, sitemizden hemen orjinal olarak siparişinizi verebilirsiniz.Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab