0 537 742 44 53

Vajinal Rejuvenator

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-340
153.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Vajinal Rejuvenator Özellikleri

Vajina yenileyici. Özellikle doğum sonrası, yaşlılık veya aşırı kilodan ötürü vajina kaslarında oluşan sarklmaları toplarlar. Cinsel birleşme sırasında zevk almayı arttırır. Kullanım Şekli; 2 ayrı kalınlıkta ucunu vajinanın genişliğine göre kullanabilirsiniz. Ucu vajinanın içine soktuktan sonra yavaş hareketlerle vajina kaslarını sıkıp bırakın. ( Karın veya bacak kaslarından destek almadan) 15 er defalık 2 seans yapılması önerilir. seanslar arası 30 saniye dinlenilmelidir. Önemli uyarı : Mutlaka kullanmadan önce yumuşak bir sabun ile iyice temizleyiniz . Kullanım sonrasında da aynı şekilde temizleyip kaldırınız. 

Vajinal Rejuvenator

 

Vajinalarınız ilk günkü gibi!

Geçen zaman ve kalıtsal faktörler sayesinde vajinanızda yıpranmalar söz konusu olabilir. Aşırı kilo alıp verme, yaşlılık, özellikle geçirilen doğumlar vajinanızın sarkmasına ve deforme olmasına yol açabilir. Bu durum cinsel birleşme esnasında aldığınız karşılıklı zevkide büyük oranda engelleyebilir. Bütün bunların çözümü için çok pratik ve basit bir yol olsa denemek istemez miydiniz?

Vajinal Rejuvenator sizler için Aseks.com tarafından tam da yenilenme ihtiyacınıza nazaran ithal edilmiş harika bir üründür. Hem vajinanızı yenilecek böylelikle bütün duygularınızı yenilemiş olacak. Kendinizi yeniden aldığınız ilk hazları alır gibi hissedeceksiniz.Hemde sadece 30 dakikanızı harcayarak.

Nasıl Kullanılıır: 2 adet ayrı kalınıkta ucu olan bu ürünü, vajinanıza göre olan kalınlığı seçtikten sonra ucunu vajinanızın içine sokun ve yavaş hareketlerle vajinanızın kaslarını sıkıp bırakın. Seanslar arası 30 saniye kendinize bırakıp 15 er defalık 2 seans yapmanız yeterli olacaktır. Hijyen açısından kullanmadan önce ve sonra yumuşak bir sabun ile iyice temizlenmesi gerekmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab