0553 081 34 33

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-515
$48.00
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel Özellikleri

“İlk günkü gibi.” Viaxi Tightening Gel ; Kadınlarda özellikle doğum sonrası sarkmalar, hormonsal değişiklikler ve yaşa bağlı yaşlanma gibi durumlarda oluşan deformasyon sorunlarına yardımcı olmak için üretilmiştir. Vajina duvarının elastikliğini artırır ve sıkışmasına yardımcı olur. Sadece ihtiyaç duyulduğunda uygulanan jel sonunda ilk günkü gibi daha sıkı bir vajinaya sahip olduğunuzu hissetmenizi sağlar. KULLANIMI: İhtiyaç duyuldukça ya da günde bir kez vajinal duvarların iç ve dışına hafif masaj yaparak sürünüz. ÖNERİ: Yalnız yetişkinler içindir ve haricen kullanılır. Çocuklardan uzak tutunuz. Serin ve ışık almayan ortamlarda saklı tutunuz.Viaxi Sıkılaştırıcı Jel

Sarkma ve Deformasyonlara Son!

Kadınların korkulu rüyası olan doğum sonrası sarkmalar ve yaş ile birlikte gelen vücut deformasyonlarına çözüm olarak üretilen Viaxi Sıkılaştırıcı Jel derdinize derman olsun diye Aseks.com tarafından ithal edildi!

Vajina girişinin elastik özelliğini arttıran Viaxi Sıkılaştırıcı Jel, çevredeki sarkmaları toplayarak vajinayı sıkılaştırır ve sizi hiç doğum yapmamış gibi dar ve daha çekici bir vajinaya kavuşturur. Siz de şimdi Vajina Yapılandırıcı ürün grubunda yer alan Viaxi Sıkılaştırıcı Jel'i satın alarak düzenli bir kullanım sonunda etkisini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır: İsterseniz her gün bir defa ya da sadece ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz. Vajinanın etrafında iç ve dış kısmına yavaşça masaj yaparak sürmek suretiyle kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab